منوی اصلی

تبلیغات

ورود به سایت

 
 
مرا به خاطر بسپار
کلمه عبورم را فراموش کرده ام!
ثبت نام

عضویت در خبرنامهسه شنبه 1400/08/18-16:0 عصر

اعلام برنامه های هفته کتاب کانون و موسسه فرهنگی هنری شهید روحی

مسئول کانون فرهنگی هنری «شهید ابراهیم روحی» از اجرای برنامه‌های مختلف در این مجموعه همزمان با هفته کتاب (23 تا 30 آبان) خبر داد.

مشاهده: 143

علی‌اکبر روحی گل خطمی در گفت‌وگو با خبرنگار مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی  گفت: کانون فرهنگی هنری «شهید ابراهیم روحی» به عنوان تشکل تخصصی ترویج و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در خراسان رضوی با برنامه‌های متنوع به استقبال از هفته کتاب 1400 می‌رود.

وی ادامه داد: این کانون به منظور انس هرچه بیشتر بچه‌های مسجد با کتاب و کتابخوانی اقدام به تشکیل دبیرخانه یار مهربان برای هفته کتاب سال جاری کرده است که ذیل آن برنامه‌های متنوعی اجرا می‌شود.

روحی گل خطمی، برگزاری جُنگ کتاب در 10 مسجد و مدرسه با موضوعات معرفی کتاب خوب، برگزاری مسابقه، برپایی نمایشگاه کتاب، معرفی راهکارهای علاقه مند شدن دانش آموزان به کتابخوانی، اهدای جوایز و اجرای عمو توانا و عروسک گردان هدهد از جمله برنامه‌های دبیرخانه یار مهربان درهفته کتاب و کتابخوانی است.

مسئول کانون فرهنگی هنری «شهید ابراهیم روحی» گفت: برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب «من و کتاب، توصیه‌های امام خامنه‌ای در مورد کتابخوانی» ویژه فعالان فرهنگی کشور در بستر سامانه مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی به نشانی http://www.m-ketab.ir/ و همچنین اجرای طرح «صندلی کتاب» با محور کتاب با کمک کتابخوانان برتر در محیط 10 مسجد و مدرسه از دیگر برنامه‌هایی است دبیرخانه یار مهربان با همت کانون فرهنگی هنری شهید ابراهیم روحی تدارک دیده است.

وی گفت: علاوه بر این برگزاری کارگاه آموزشی داستان نویسی با هدف ارتقای سطح اعتماد به نفس، تقویت قدرت نقد، بررسی و تحلیل، تقویت فن بیان، بالا بردن روحیه نقدپذیری، پرورش قوه تخیل و قدرت پردازش ویژه اعضای کانون شهید روحی و حلقه‌های طرح تربیتی چهره به چهره نیز برای هفته کتاب 1400 پیش بینی شده است.

روحی گل خطمی یادآور شد: برگزاری نشست معرفی کتاب ویژه پنج کتاب با حضور نویسندگان آنها، برگزاری نمایشگاه کتاب شهید لندی در 20 مسجد و مدرسه با موضوعات متنوعی همچون سبک زندگی، اعتقادی و غیره و اجرای طرح «نذر کتاب» ویژه مساجد مشهد مقدس نیز به همت این تشکل تخصصی برای هفته کتاب انجام می‌شود.

ثبت نظر شما


 
 
loading

درحال بارگذاری ...