منوی اصلی

تبلیغات

ورود به سایت

 
 
مرا به خاطر بسپار
کلمه عبورم را فراموش کرده ام!
ثبت نام

عضویت در خبرنامهدوشنبه 1395/07/19-10:57 صبح

مسابقه بزرگ کتابخوانی خطبه غدیر

تمدید تا 1 آبان 95

مشاهده: 1099

به گزارش مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی ، علی اکبر روحی،مسئول کانون فرهنگی هنری شهید روحی مشهد روز گذشته در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مسابقه بزرگ کتابخوانی خطبه غدیر به همت کانون فرهنگی هنری شهید ابراهیم روحی مشهد و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجدخراسان رضوی، موسسه فرهنگی قدس ، اداره کل بنیاد شهید  خراسان رضوی برگزار می شود.

روحی در ارتباط با آغاز فراخوان این مسابقه همزمان با ایام دهه ولایت 95، افزود: این مسابقه با هدف آشنایی هرچه بیشتر جوانان و عموم مردم با خطبه ماندگار غدیر و ترویج و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در سطح استان خراسان رضوی برگزار می شود.


وی با اشاره به برگزاری این مسابقه به صورت کتابخوانی یادآور شد: سئوالات مسابقه گرفته شده از کتاب "خطبه غدیر" است که فایل کتاب را علاقه مندان می توانند از مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی"www.m-ketab.ir"دریافت نمایند.


مدیر کانون فرهنگی هنری شهید روحی ادامه داد: 3000جلد کتاب خطبه غدیر جهت این مسابقه آماده گردیده است که  علاقه مندان می توانند با مراجعه به فروشگاه تسنیم واقع در چهارراه شهدا، پاساژ فیروزه و یا قرائت خانه های شهرداری در سطح شهر و یا کانون های فرهنگی هنری مساجد استان  نسبت به تهیه کتاب و برگه مسابقه اقدام کنند.

روحی گفت: علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه باید پاسخنامه های خود را حداکثر تا 1 آبان 95 امسال به صورت اینترنتی به سایت www.m-ketab.ir و یا به دبیرخانه ارسال کنند.

وی یادآور شد: مراسم قرعه کشی و اهداء جوائز این مسابقه در ایام نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد برگزار خواهد شد.   


قابل ذکر است کاربرانی که مشکل ورود به سایت دارند و یا گذرواژه خود را فراموش کرده اند از طریق تلگرام با شماره 09150751848  و تلفن ثابت با شماره 05137258363 تماس حاصل فرمایند.

ثبت نظر شما


 
 
loading

درحال بارگذاری ...