منوی اصلی

تبلیغات

ورود به سایت

 
 
مرا به خاطر بسپار
کلمه عبورم را فراموش کرده ام!
ثبت نام

عضویت در خبرنامهچهارشنبه 1395/02/01-08:09 صبح

آیین اختتامیه پویش مردمی «بهترین کتابی که خوانده ام

معاون فرهنگی اداره کل ارشاد استان گفت: پویش مردمی «بهترین کتابی که خوانده ام» روشی جدید، هدفمند و هوشمند در راستای ارتقاء فرهنگ کتابخوانی بود

مشاهده: 1682

به گزارش روابط عمومی کانون شهید روحی ، امینی در آیین اختتامیه پویش مردمی «بهترین کتابی که خوانده ام» که در تاریخ 26 اسفندماه 94 در محل فرهنگسرای سلامت برگزار گردید.  اظهار کرد: زمانی که سخن از فرهنگسرای سلامت می آید نخستین چیزی که به ذهن خطور می کند، سلامت جسم است، حال آن که سلامت جسم لازم است، اما سلامت جان و روان بر سلامت جسم مقدم است، چرا که سلامت روان، سلامت جسم را به دنبال خواهد داشت.

معاون فرهنگی اداره کل ارشاد استان ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کانون شهید روحی و فرهنگسرای سلامت و دیگر دست اندرکاران طرح پویش مردمی «بهترین کتابی که خوانده ام» تصریح کرد: از آن جایی که در این پویش مردمی، انتخاب کتاب بر عهده مخاطب بود، این پویش با انتخاب روشی هوشمند و هدفمند در صدد ارتقاء فرهنگ کتابخوانی بود، که این امر نشان از تجربه و تخصص عزیزان است.

وی با بیان اینکه کتاب بهترین راهنما و دوست است، اظهار کرد: کتاب از زمان قدیم به عنوان بهترین دوست مطرح بوده، دوستی که راهنمایی هایش راهگشا است.

امینی عنوان کرد: علی رغم این که این برنامه، نخستین حرکت کانون شهید روحی و  فرهنگسرای سلامت در ارتقاء فرهنگ کتابخوانی در حوزه شبکه های اجتماعی است اما امیدواریم که این قبیل حرکت ها ادامه داشته باشد .

ثبت نظر شما


 
 
loading

درحال بارگذاری ...