منوی اصلی

تبلیغات

ورود به سایت

 
 
مرا به خاطر بسپار
کلمه عبورم را فراموش کرده ام!
ثبت نام

عضویت در خبرنامهپنج شنبه 1394/04/11-11:05 صبح

مسابقه بزرگ کتابخوانی «آیه های ولایت» برگزار می‌شود

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید روحی مشهد گفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی «آیه های ولایت» با مشارکت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی برگزار می شود.

مشاهده: 1353

علی اکبر روحی، مدیر کانون شهید روحی مشهد در گفتگو با خبرنگار  روابط عمومي كانون شهيد روحي در مشهد اظهار کرد: مسابقه بزرگ کتابخوانی «آیه های ولایت» با مشارکت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی، سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، روزنامه قدس و روزنامه شهرآرا برگزار می شود.

 

وی افزود:  تبيين و بررسي موضوع ولايت فقيه، بالا بردن سطح معرفتی و بصیرتی جوانان ، ترویج نشر  موضوعی وصیت نامه های شهدا و ترویج و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی در سطح استان خراسان رضوی از مهم ترین اهداف برگزاری این مسابقه است.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید روحی با با بیان اینکه این مسابقه در قالب کتابخوانی برگزار می شود، گفت: سوالات مسابقه گرفته شده از کتاب "آیه های ولایت (ولایت فقیه در کلام شهدای خراسانی  و بزرگان)" است که علاقه مندان می‌توانند فایل این کتاب را از مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی"www.m-ketab.ir" دریافت کنند.

 

روحی خاطرنشان کرد: همچنین علاقه مندان می توانند با مراجعه حضوری به قرائت‌خانه های شهرداری در سطح شهر و یا محل برگزاری دهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد مقدس ،نسبت به تهیه  کتاب و برگه مسابقه اقدام کنند.

 

وی با بیان اینکه جوائز این مسابقه شامل 50 کارت هدیه500.000 ریالی و دهها هدیه نفیس فرهنگی می شود، اظهار داشت: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه باید پاسخ نامه های خود را حداکثر تا 31 تیرماه امسال به صورت اینترنتی به سایت www.m-ketab.ir و یا به دبیرخانه ارسال کنند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید روحی یادآور شد: تعداد  10000 جلد کتاب آیه های ولایت در سطح مساجد، حوزه های علمیه برادران و خواهران، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و دانشگاه ها  به صورت رایگان توزیع می‌شود.

ثبت نظر شما


 
 
loading

درحال بارگذاری ...