منوی اصلی

تبلیغات

ورود به سایت

 
 
مرا به خاطر بسپار
کلمه عبورم را فراموش کرده ام!
ثبت نام

عضویت در خبرنامهپنج شنبه 1394/04/11-11:0 صبح

دهمين نمايشگاه بين المللي قرآن و عترت

كميته مسابقات دهمين نمايشگاه بين المللي قرآن وعترت مشهدمقدس- سالن فردوسي-غرفه كانون شهيدروحي

مشاهده: 1595

برگزاری مسابقات کتابخوانی، پیامکی و حضوری در نمایشگاه قرآن و عترت مشهد

 به گزارش روابط عمومي كانون شهيدروحي:

مسئول کمیته مسابقات دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد از طراحی چند مسابقه کتابخوانی، پیامکی و حضوری ویژه علاقه‌مندان در ایام برگزاری این نمایشگاه خبر داد.

علی‌اکبر روحی، مسئول کمیته مسابقات دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد در گفت‌و‌گو با روابط عمومي كانون شهيدروحي، ابراز کرد: وظیفه این کمیته نظارت و ارزیابی بر مسابقاتی است که توسط مؤسسات و نهادهای مختلف، ویژه نمایشگاه قرآن مشهد طراحی و اجرا می‌شود.

مسئول کمیته مسابقات دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد با بیان اینکه محتوای این مسابقات باید مرتبط با قرآن و عترت باشد، اظهار کرد: البته قالب‌های برگزاری این مسابقات در اشکال و سبک‌های مختلف مانند پستی، پیامکی، حضوری و ... خواهد بود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر چند مسابقه توسط خود کمیته مسابقات ویژه ایام نمایشگاه طراحی شده است، افزود: بر این اساس کتاب آیه‌های ولایت از وصیت‌نامه شهدا تهیه و در 12 هزار جلد به چاپ رسیده است، همچنین مسابقه همدلی با رایحه روح‌الله با محوریت سبک زندگی اسلامی نیز از دیگر مسابقات در نظر گرفته شده در ایام نمایشگاه قرآن و عترت به شمار می‌رود.

روحی با بیان اینکه در حال طراحی مسابقه‌ای با محوریت موضوع مبارزه با قاچاق کالا هستیم، اضافه کرد: برگزاری مسابقات پیامکی روزانه در ایام نمایشگاه نیز بخش دیگری از دیگر فعالیت‌های این کمیته به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه ارگان‌ها و غرفه‌داران، مسابقات مختلفی را برای نمایشگاه در نظر گرفته‌اند اما هنوز به این کمیته ارائه نکرده‌اند، گفت: بعد از استقرار غرفه‌داران، نظارت بر مسابقات نهادهای مختلف این مراکز از همان روز ابتدایی نمایشگاه آغاز می‌شود و نیروهای این کمیته با مراجعه به غرفه‌ها از نوع مسابقات طراحی شده توسط آنان مطلع شده و بر محتوای آن نظارت می‌کنند.

مسئول کمیته مسابقات دهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت مشهد ادامه داد: بعد از طی این مراحل به غرفه‌داران اجازه انجام مسابقات داده می‌شود، البته در مسابقات کتابخوانی علاوه بر کمیته مسابقات، کمیته علمی محتوایی و نظارت نیز ارزیابی‌هایی را انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته کمیته مسابقات بر بیش از 50 مسابقه فرهنگی ـ هنری در قالب‌های مختلف نظارت و ارزیابی کرده است، گفت: مسابقات این کمیته بر روی مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی به نشانی http://m-ketab.ir/ جهت شرکت علاقه‌مندان سراسر کشور قرار می‌گیرد، همچنین متسابقان می‌توانند با سامانه پیامکی 30002138 برای شرکت در مسابقات ارتباط برقرار کنند.

ثبت نظر شما


 
 
loading

درحال بارگذاری ...