منوی اصلی

تبلیغات

ورود به سایت

 
 
مرا به خاطر بسپار
کلمه عبورم را فراموش کرده ام!
ثبت نام

عضویت در خبرنامهچهارشنبه 1393/03/21-18:15 عصر

مسابقه بزرگ کتابخوانی آخرین موعود

مسابقه بزرگ کتابخوانی "آخرین موعود" با هدف ترویج و توسعه فرهنگ مهدوی در جامعه و تبیین اهمیت پرداختن به مسئله انتظار در خراسان رضوی برگزار می شود.

مشاهده: 2585

به گزارش مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی ، علی اکبر روحی، مدیر کانون شهید روحی مشهد امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مسابقه بزرگ کتابخوانی آخرین موعود به همت کانون فرهنگی هنری شهید ابراهیم روحی مشهد و با مشارکت فرهنگسرای انتظار و روزنامه قدس برگزار می شود.

 

روحی در ارتباط با آغاز فراخوان این مسابقه افزود: این مسابقه با هدف ترویج و توسعه فرهنگ مهدوی در جامعه و تبیین اهمیت پرداختن به مسئله انتظار در بین آحاد جامعه و ترویج و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در سطح استان خراسان رضوی برگزار می شود.

 

وی با اشاره به برگزاری این مسابقه به صورت کتابخوانی یادآور شد: سوالات مسابقه گرفته شده از کتاب " آخرین موعود " است که فایل کتاب را علاقه مندان می توانند از مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی"www.m-ketab.ir" دریافت نمایند.

 

مدیر کانون فرهنگی هنری شهید روحی ادامه داد: علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی www.m-ketab.ir ، فایل کتاب را دریافت نمایند                  و یا بصورت حضوری به قرائت خانه های شهرداری در سطح شهر و یا فروشگاه تسنیم واقع در چهارراه شهدا، پاساژ فیروزه نسبت به تهیه  کتاب و برگه مسابقه اقدام کنند.

 

روحی گفت: جوائز مسابقه شامل 30 کارت هدیه500.000 ریالی ، و دهها هدیه نفیس فرهنگی می باشد و علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه باید پاسخ نامه های خود را حداکثر تا 30 تیرماه امسال به صورت اینترنتی به سایت www.m-ketab.ir و یا به دبیرخانه ارسال کنند.

 

  

دبیرخانه مرکزی: شهید کریمی 15 – نبش چهارراه دوم – خانه مطالعه جواهری

 تلفن راهنما: 7256474-0511

 

جهت شرکت در مسابقه بزرگ کتابخوانی و دریافت فایلpdfکتاب و سوالات به مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی www.m-ketab.ir مراجعه نمائید.

 

ثبت نظر شما


 
 
loading

درحال بارگذاری ...