منوی اصلی

تبلیغات

ورود به سایت

 
 
مرا به خاطر بسپار
کلمه عبورم را فراموش کرده ام!
ثبت نام

عضویت در خبرنامهچهارشنبه 1393/03/21-18:11 عصر

مسابقه بزرگ کتابخوانی ستاره جوانی

مدیر کانون فرهنگی و هنری شهید روحی مشهد از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی ستاره جوانی در سطح استان خراسان رضوی در ایام هفته جوان خبر داد.

مشاهده: 3327

علی اکبر روحی، مدیر کانون فرهنگی و هنری شهید روحی مشهد به خبرنگار مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی گفت: مسابقه بزرگ کتابخوانی ستاره جوانی به همت کانون فرهنگی هنری شهید ابراهیم روحی مشهد و با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ، روزنامه قدس و سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد برگزار می شود.


روحی افزود: مسابقه بزرگ کتابخوانی ستاره جوانی با هدف پرداختن به موضوع هویت جوانان و ترویج و تبیین بیانات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در حوزه جوانان به منظور ترویج و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در سطح استان خراسان رضوی برگزار می شود.


وی تصریح کرد: سوالات مسابقه برگرفته از کتاب " ستاره جوانی " است که فایل کتاب را علاقه مندان می توانند از مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی www.m-ketab.ir  دریافت کنند.


روحی افزود: علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی  www.m-ketab.ir   فایل کتاب را دریافت نمایند و یا بصورت حضوری به قرائت خانه های شهرداری در سطح شهر و یا فروشگاه تسنیم واقع در چهارراه شهدا، پاساژ فیروزه نسبت به تهیه کتاب و برگه مسابقه اقدام کنند.


مدیر کانون فرهنگی و هنری شهید روحی مشهد و با اشاره به اینکه علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه باید پاسخ نامه های خود را حداکثر تا 20 تیر به صورت اینترنتی به سایتwww.m-ketab.ir   و یا به دبیرخانه ارسال کنند، افزود: به برگزیدگان این مسابقه کتابخوانی جوائز نقدی از جمله 30 کارت هدیه 500.000 ریال و دهها هدیه نفیس فرهنگی اهدا خواهد شد.

 

گفتنی است، علاقمندان جهت شرکت در مسابقه بزرگ کتابخوانی و دریافت فایل pdf کتاب و سوالات به مرکز مجازی مسابقات کتابخوانی www.m-ketab.ir   مراجعه نمایند.

ثبت نظر شما


 
 
loading

درحال بارگذاری ...